Почетна / Контакт
  Испечати странаНамали текстЗголеми текст

  Контакт


  Ул. Дебарца 44 (позади пазарот Буњаковец)  1000 Скопје
  Тел: 02/3290-005
  Моб: 071/218-088
  info@domitalia.mk

  Работно време:

  Пон - Петок   10:00-20:00ч
  Сабота           10:00-15:00ч

   
   
  Распродажба
  Библиотека Opus
  Библиотека Opus
  18.200,00 ден.
  12.000,00 ден.
  Промоција
  ПОПУСТ НА СОФИТЕ НА DOIMO SALOTTI!
  Newsletter
  Бидете постојано информирани за сите новитети, настани, промоции и производи од Домиталиа.