Почетна / За нас / Контакт
Испечати странаНамали текстЗголеми текст

Контакт


бул.Партизански Одреди (помеѓу Броз Кафе и Неуромедика, спроти Универзална Сала)
1000 Скопје
Тел: 02/3290-017
Факс: 02/3290-005
info@domitalia.mk

Работно време:

Пон - Петок   10:00-20:00ч
Сабота           10:00-15:00ч

 
 
Распродажба
Стол Plus
Стол Plus
7.000,00 ден.
4.000,00 ден.
Промоција
ПОПУСТ НА СОФИТЕ НА DOIMO SALOTTI!
Newsletter
Бидете постојано информирани за сите новитети, настани, промоции и производи од Домиталиа.